Proč další blog?

7. června 2012 v 20:24 | KarrParanoiker |  O Adminkách
Proč další blog o EMo stylu, proč vlastně?
Protože existují domnělá EMO pravidla. Nebýti nich, emo styl se bere v Čechách úplně normálně, třeba jako hip hop. Ale ona jsou- a já se je budu snažit vyvrátit a každému, kdo bude ochoten, vysvětlím, o čem EMo vlastně je.
Netvrdím, že sama nejsem poér nebo že jsem EMO jak poleno, ale prostě mě to hozně zajímá a když mě lajk potká na ulici, kam jinam by mě zařadil, než k EMO? Možná ještě k metal nebo nevím- já sama nevím, jsem taková slátanina, ale k EMO mám asi nejblíž :) Doufám, že vám alespoň minimálně pomůžu, hodlám začít hned a přijmu veškeré vaše prosby, doporučení, návrhy, fotky, videa nebo články, týkající se EMO stylu, hudby, různých stránek a podobně.

226458_206657109367463_100000695254457_606036_3039921_n_large


A teď něco málo o mně:
  • Moje přezdívka je KarrParanoiker.
  • S blogováním mám již asi tříleté zkušenosti a za tu dobu jsem se snad něco málo naučila. (Kromě designů, jsem hold levá :D a moc mne to nebaví)
  • Moje nejoblíbenější kapely jsou asi Bring me the Horizon a Black Veil Brides, dále mám ráda Falling In Reverse, Escape the Fate v původní sestavě, My Chemical Romance a Green Day, které vlastně považuji za jakousi klasiku, no občas si poslechnu Slováky- The Paranoid nebo Rosemaid, a z Čechů jsou to spíš ty odpočinkové ,,blbinky'' jako Mandrage.
  • Neumím, ano, vážně neumím dělat degigny, layouty nebo jak se tomu teď říká, vsázím na jednoduchost a přehlednost :)
  • Je mi 14 let, ale údajně na to nevypadám :D Přerostla jsem vlastní mámu a oba nevlastní rodiče, táta snad ale zůstane v mrakodrapových výšinách- ve dveřích se musí ohnout. Svou rodinu mám nadevše ráda, ikdyž bych občas ráda použila sprosté slovo^^ Kámošů mám celkem dost, ale pravých málo. A když se najde někdo, kdo by mi setsakramentsky dobře rozuměl- bydlí na druhém konci republiky... Jinak si je vlastně moc nevybírám, byvím se s každým, kdo se baví se mnou :3
  • Strašně ráda píšu smajlíky jako :D :( ;) :) :P :/ :3 a podobně, protože bez nich mi připadá text suchý- stejně, jako bez obrázků. Ale všeho s mírou samozřejmě!
  • Časem asi přibude nějaká ta adminka, momentálně jednám s kamarádkou a hodlám udělat článek o náboru adminek. Sice pochybuji, že se hned tak někdo chytí, ale za pokus to stojí :)
200652_116881301722271_4926998_n_large
(Ne, nejsem to já a na moje fotky si dlooooooouho počkáte!)
Toť vše (ZATÍM ;))
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama